özel okul ücretleri ne kadar, özel okul fiyatları,özel lise fiyatları 
Blog - ÖZEL OKUL ÜCRETLERİ

 

ÖZEL OKUL ÜCRETLERİ

Özel okul ücretleri her eğitim öğretim yılında Özel Eğitim Kurumları Yönetmeliğinde yayınlanır. Aynı şehirdeki özel okullar birbirleriyle rekabet içerisinde oldukları için ücretler çok uçuk değildir yani aynı şehirdeki özel okulların ücretleri birbirine yakındır.

                Özel okullar yönetmelikte belirlenen fiyat aralığının dışına çıkamazlar. Her öğrenciden aynı ücreti almak zorundadırlar. Özel bir kurum oldukları için, adil davranmak temel prensipleridir.

                Ücretler 12 aylık enflasyona göre şekillendiği için bu okullar eski fiyatların üstüne çok fazla çıkamamaktadır. Aileler ücretler konusunda detaylı bir şekilde bilgilendirilmelidir. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sınırlandırılan fiyat aralığının dışına çıkan her özel okul, yönetmelik gereği ceza almakla yükümlüdür.

 


 Hakkımızda

Özel Okullar olarak tüm okulları , tüm detayları ile size en kolay şekilde sunmayı hedef edinmiştir ve bununla birlikte veli - öğrenci ile özel okul yetkililerini bir araya getirmeyi hedefler özel okul yetkilileri sistemiziden okullarını tanıtırken aynı zamanda veli ve öğrenciler ile irtibat kurabilir bu sayede öğrenci veya veli  aklındaki en iyi özel okulu bulmayı daha kolay ve zahmetsiz şekilde gerçekleştirir. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere bütün şehirlerin en iyi kolejler listesine ulaşabilir. Portalımızda , Özel ana okullar, Özel ilk okul, özel orta okul, özel liseler, Özel Kolejler,  özel anadolu liseleri, özel sağlık meslek liseleri, özel fen liseleri, özel üniversiteler, Temel liseler, dönüşüm liseleri, Devlet Teşviği Okullarına ulaşabilirsiniz.


Adres

Konsept Medya

Türkiye

P: 0850 840 03 01