temel lise nedir, temel liseler 
Blog - TEMEL LİSE NEDİR?

 

TEMEL LİSE NEDİR?

 

 

Yeni çıkan yasayla beraber birçok dershane temel liseye dönüşmeye başladı. Türkiye’ de dershane sayısının çok olması özel okullarının sayısının çok olmasına da yol açmıştır. Bu durum birçok öğrenci ve ailelerin aklında sorular oluşturmaya başlatmıştır. Acaba hangi özel okul bizim isteklerimizi karşılayacak? Dönüşen kolejler okullar kadar sağlıklı eğitim verebilecekler mi? Hangi temel lise öğrenciyi iyi tanıyıp ona uygun yönlendirmeler yapabilecek? Dönüşen liseler hafta da kaç gün eğitim verebilecek? Ve en önemlisi hangi özel lise bu dönüşüm sürecinde başarılı olabilecek?

Bu ve bunun gibi birçok soru işaretleriyle boğuşan öğrenci ve aileleri sorularına cevap bulabilmek ve onlara daha iyi bir gelecek sağlayabilmek için birçok temel lisenin kapısını çalmaya başlamıştır. Ve çocuğuna daha güzel bir gelecek oluşturmak için bu kadar temel lise arasında kendine en uygun okulu seçmek için yoğun bir çalışmanın içine girmeye daha şimdiden başlamışlardır.

Ortadoğulular Prestij Akademi Lisesi kendine duyduğu özgüvenle dönüşüm sürecini başarılı bir şekilde tamamlayıp kapısını çalan öğrenci ve ailelerini memnun etmek için uğraşan bir özel kolejdir. Kızılay’ın merkezinde olması, ulaşım kolaylığı, hem eğitim hem de sosyal aktivitelerle çocukları geliştirmeyi amaç edinmiş bir özel lisedir. 

Sadece ders anlamında öğrenciyi doyuma ulaştırmakla kalmayıp rehberlik anlamında da onu daha iyi bir şekilde tanıyıp ona uygun yönlendirmeler yaparak yaşamı boyunca öğrenciyi mutlu etmek için uğraşan bir kurumdur. Çünkü öğrenciyi sadece ders anlamında yetiştirmek olmamalı onu hem zihinsel hem de psikolojik olarak hayata hazırlamak onun hayata başarılı olmasının en temel koşuludur.

Bu bilinçle öğrenciye yaklaşan çok az sayıda özel okul bulunmaktadır. İşte bunlardan bir tanesi Ortadoğulular Prestij Akademi lisesidir. Bu ilkeyle öğrenciye yaklaşan ve aile ile iletişime önem veren öğrenciyi tüm yönleriyle geliştirmeyi hedefler.

Gelin siz de bu ailenin bir parçası olun ve çocuğunuza mutlu bir geleceğin kapısını beraber aralamış olalım.


 Hakkımızda

Özel Okullar olarak tüm okulları , tüm detayları ile size en kolay şekilde sunmayı hedef edinmiştir ve bununla birlikte veli - öğrenci ile özel okul yetkililerini bir araya getirmeyi hedefler özel okul yetkilileri sistemiziden okullarını tanıtırken aynı zamanda veli ve öğrenciler ile irtibat kurabilir bu sayede öğrenci veya veli  aklındaki en iyi özel okulu bulmayı daha kolay ve zahmetsiz şekilde gerçekleştirir. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere bütün şehirlerin en iyi kolejler listesine ulaşabilir. Portalımızda , Özel ana okullar, Özel ilk okul, özel orta okul, özel liseler, Özel Kolejler,  özel anadolu liseleri, özel sağlık meslek liseleri, özel fen liseleri, özel üniversiteler, Temel liseler, dönüşüm liseleri, Devlet Teşviği Okullarına ulaşabilirsiniz.


Adres

Konsept Medya

Türkiye

P: 0850 840 03 01