Güncel Blog 
Güncel Blog

ÖZEL OKUL AVANTAJLARI

ÖZEL OKUL AVANTAJLARI

 Özel okullar sunduğu pek çok eğitim olanaklarıyla en çok tercih edilen okullar arasındadır. Geniş eğitim olanakları, sosyal aktivitelerdeki başarıları ve katılım gösterdiği uluslararası olimpiyatlardan dolayı özel okullara olan talep hayli yüksektir.

 Devlet okullarıyla her bakımdan arasında uçurum olan bu özel eğitim kurumları, sınıflarda az öğrenci ayrıcalığıyla eğitimde kalitenin yükseltilmesi hedeflenmiştir. 

&nb

Devamını Oku
ÖZEL FEN LİSELERİ

ÖZEL FEN LİSELERİ

Özel fen liseleri sayısal alanda eğitim veren paralı liselerdir.  Öğrencinin birçok deneyim sahibi olduğu bu liselerdeki eğitim, hayat boyu ders niteliği taşır.

Özel fen liselerinden mezun olan bireyler mutlaka çok iyi yerlere gelmişlerdir. Öğretmen öğrenci ilişkisindeki samimiyet ve seviye hiçbir zaman dozunu kaçırmamıştır.

     &

Devamını Oku
EN İYİ KOLEJLER

EN İYİ KOLEJLER

Türkiyede’ki eğitim sistemi içerisinde en göze çarpan okullar hiç kuşkusuz kolejlerdir. Kolejler kaliteli eğitimin güvencesidir. Tabii ki her kolej aynı eğitim kalitesine sahip değildir. Fiyatlar nasıl farklılık gösteriyorsa her kolejin kalitesi de farklıdır.

                İstanbul ve Ankarada’ki özel kolej

Devamını Oku
KOLEJ BURSLULUK SINAVLARI

KOLEJ BURSLULUK SINAVLARI

Devlet okulundan özel okula burslu geçmek isteyen öğrenciler kolej bursluluk sınavlarına girerek hayallerine kavuşuyor. Okul değiştirmek isteyen öğrenciler için de aynı niteliği taşıyan bursluluk sınavları, her yıl Şubat ile Mayıs ayı arasında gerçekleşmektedir.

                Bu burslar sayesinde her yıl binlerce öğrenci, kolej ve özel okullarda indir

Devamını Oku
İSTANBUL ÖZEL LİSELER

İSTANBUL ÖZEL LİSELER

Eğitimini İstanbul’daki bir özel lisede devam ettirmek isteyen öğrenciler için pek çok avantaj bulunmaktadır. Büyükşehirde yaşamanın verdiği zorluk ve sıkıntının yanında, İstanbul hayatı kolaylaştıracak birçok seçenek sunmaktadır. İstanbul’daki özel liselerde ağırlıklı yabancı dilin İngilizce olmasının yanı sıra Fransız ve İtalyan liseleri de bulunmaktadır.

<

Devamını Oku


Hakkımızda

Özel Okullar olarak tüm okulları , tüm detayları ile size en kolay şekilde sunmayı hedef edinmiştir ve bununla birlikte veli - öğrenci ile özel okul yetkililerini bir araya getirmeyi hedefler özel okul yetkilileri sistemiziden okullarını tanıtırken aynı zamanda veli ve öğrenciler ile irtibat kurabilir bu sayede öğrenci veya veli  aklındaki en iyi özel okulu bulmayı daha kolay ve zahmetsiz şekilde gerçekleştirir. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere bütün şehirlerin en iyi kolejler listesine ulaşabilir. Portalımızda , Özel ana okullar, Özel ilk okul, özel orta okul, özel liseler, Özel Kolejler,  özel anadolu liseleri, özel sağlık meslek liseleri, özel fen liseleri, özel üniversiteler, Temel liseler, dönüşüm liseleri, Devlet Teşviği Okullarına ulaşabilirsiniz.


Adres

Konsept Medya

Türkiye

P: 0850 840 03 01