öğretmen atamaları, dershane öğretmenlerine de atama kararı çıkarıldı 
Haberler - DERSHANE ÖĞRETMENLERİNE MÜJDE

 

DERSHANE ÖĞRETMENLERİNE MÜJDE

Dershanelerin kapatılarak temel liseye çevrilmelerinden sonra birçok dershane öğretmeni dışarıda kaldı. Ancak MEB yaptığı açıklamada dershane öğretmenlerinin de bakanlık kadrosuna alınacağını bildirdi.

 6 yıl sigortalı bir dershanede öğretmenlik yaptığını kanıtlayanlar MEB’in kadrosuna girmeye de hak kazanacaklar.

MEB dün dershaneler ile öğrenci etüt merkezlerinde görev yapan eğitim personelinin atanacakları öğretmen kadrosu alanlarının belirlenmesi amacıyla ön başvurularını almaya başladı. Başvurular yarın son bulacak.

Asıl başvurular ve işe alımlar 1 Temmuz - 1Ağustos tarihleri arasında yapılacak. Tek koşul ise,  bakanlığın yaptığı yazılı ve sözlü sınavlardan başarılı olmak olacak.

Ağustos ayında 47 bin öğretmen ataması yapılacak.  Atamalar KPSS ile gerçekleştirilecek.

 


 Hakkımızda

Özel Okullar olarak tüm okulları , tüm detayları ile size en kolay şekilde sunmayı hedef edinmiştir ve bununla birlikte veli - öğrenci ile özel okul yetkililerini bir araya getirmeyi hedefler özel okul yetkilileri sistemiziden okullarını tanıtırken aynı zamanda veli ve öğrenciler ile irtibat kurabilir bu sayede öğrenci veya veli  aklındaki en iyi özel okulu bulmayı daha kolay ve zahmetsiz şekilde gerçekleştirir. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere bütün şehirlerin en iyi kolejler listesine ulaşabilir. Portalımızda , Özel ana okullar, Özel ilk okul, özel orta okul, özel liseler, Özel Kolejler,  özel anadolu liseleri, özel sağlık meslek liseleri, özel fen liseleri, özel üniversiteler, Temel liseler, dönüşüm liseleri, Devlet Teşviği Okullarına ulaşabilirsiniz.


Adres

Konsept Medya

Türkiye

P: 0850 840 03 01