KPSS sınav sonuçları açıklandı, Kamu personeli seçme sınavı bugün açıklandı 
Haberler - KPSS SONUÇLARI AÇIKLANDI

 

KPSS SONUÇLARI AÇIKLANDI

Kamu Personeli Seçme Sınavına göre bazı kurum ve kuruluşların kadro ve pozisyonlarında yerleştirme sonuçları açıklandı. Adaylar sonuçları ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr  adresinden öğrenebilecekler.

Kamu görevlerine ilk defa atanacaklar için yapılacak sınavlar hakkında ÖSYM’nin internet sitesinden bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruya göre genel yönetmelik hükümleri uyarınca, bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlandı.

Yerleştirme sonuçlarını adaylar T.C kimlik numaraları ve şifreleri ile öğrenebilecekler. Yerleştirme işlemlerine ait sonuç belgeleri basılmayacak ve adreslere gönderilmeyecek.

KPSS-2015/1 sonuçlarına göre, ortaöğretim düzeyinde 2 bin 35 aday, önlisans düzeyinde 4 bin 119 aday, lisans düzeyinde 7 bin 52 aday, Devlet Personel Başkanlığı, bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleşti.

 


 Hakkımızda

Özel Okullar olarak tüm okulları , tüm detayları ile size en kolay şekilde sunmayı hedef edinmiştir ve bununla birlikte veli - öğrenci ile özel okul yetkililerini bir araya getirmeyi hedefler özel okul yetkilileri sistemiziden okullarını tanıtırken aynı zamanda veli ve öğrenciler ile irtibat kurabilir bu sayede öğrenci veya veli  aklındaki en iyi özel okulu bulmayı daha kolay ve zahmetsiz şekilde gerçekleştirir. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere bütün şehirlerin en iyi kolejler listesine ulaşabilir. Portalımızda , Özel ana okullar, Özel ilk okul, özel orta okul, özel liseler, Özel Kolejler,  özel anadolu liseleri, özel sağlık meslek liseleri, özel fen liseleri, özel üniversiteler, Temel liseler, dönüşüm liseleri, Devlet Teşviği Okullarına ulaşabilirsiniz.


Adres

Konsept Medya

Türkiye

P: 0850 840 03 01