Gizlilik Politikası 


Gizlilik Politikası

 

Gizlilik Politikası

Gizlilik Şartları ve Güvenlik Politikamız 

 

Özelokullar.com.tr'de kişisel bilgileriniz koruma altındadır. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra kredi kartı ile ödeme işlemlerinizi yaparken vereceğiniz bilgiler bankanıza SSL güvenlik sistemiyle ulaştırılmaktadır.

 

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde site veritabanında saklanmamaktadır.

 

Üyelik bilgileriniz, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimatla kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez ve devredilmez. Bu nedenlerle Özelokullar.com.tr sitesinden yapacağınız işlemlerin tümü güvenlidir.

 

Aşağıdaki bilgiler, Web sitemizi ziyaret ederken bize verebileceğiniz kişisel bilgilerle ilgili politikamızın açıklamasıdır.

 

İyi alışverişler dileriz.

 

Kişisel bilgileriniz ne zaman toplanır?

 

Sitemize üye olduğunuzda ve üyelik alanlarından faydalanmak istediğinizde, şifre korumalı hizmetlerimize giriş yaptığınızda, sitede ilan ettiğimiz özel kampanyalardan, promosyonlardan ve imkanlardan yararlanmak istediğinizde kişisel bilgileriniz toplanmaktadır.

 

Bu toplanan bilgiler nelerdir?

 

IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizin takibi ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır. isim bilgileriniz, erişim bilgileriniz (adres, telefon, email adresi, ... vs.), sipariş teslimat adresinize ait bilgilerle, yanıtlamak zorunda olmadığınız istatistik (yaş, cinsiyet, eğitim durumu vs.) kaynaklı bilgilerinizdir.

 

Bu bilgiler neden toplanmaktadır?

 

Bu bilgileri toplamakdaki hedefimiz,

 

- Firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini sizlere ulaştırabilmek,

- İhtiyaçlarınıza en uygun alışveriş sitesini sizlerin hizmetine sunabilmek,

- Ziyaretinizi hızlı, kolay ve verimli bir hale getirebilmek,

- Ismarlamış olduğunuz siparişinizin size en hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırılmasını sağlamaktır.

 

Reklam alanlarından toplanan bilgiler

 

Sitemizdeki reklam alanlarıında yayınlanan reklamlar cookie içerebilir. Bu cookilerin içeriği reklam veren firma tarafından toplanır ve bu bilgiye firmamızın erişimi yoktur. Bazı kullanıcı bilgileri sitemize reklam veren kuruluşlarla paylaşılmaktadır. 

 

Kredi Kart Bilgileriniz

 

Sitemizde Kredi Kartı bilgileri saklanmamaktadır.Hakkımızda

Özel Okullar olarak tüm okulları , tüm detayları ile size en kolay şekilde sunmayı hedef edinmiştir ve bununla birlikte veli - öğrenci ile özel okul yetkililerini bir araya getirmeyi hedefler özel okul yetkilileri sistemiziden okullarını tanıtırken aynı zamanda veli ve öğrenciler ile irtibat kurabilir bu sayede öğrenci veya veli  aklındaki en iyi özel okulu bulmayı daha kolay ve zahmetsiz şekilde gerçekleştirir. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere bütün şehirlerin en iyi kolejler listesine ulaşabilir. Portalımızda , Özel ana okullar, Özel ilk okul, özel orta okul, özel liseler, Özel Kolejler,  özel anadolu liseleri, özel sağlık meslek liseleri, özel fen liseleri, özel üniversiteler, Temel liseler, dönüşüm liseleri, Devlet Teşviği Okullarına ulaşabilirsiniz.


Adres

Konsept Medya

Türkiye

P: 0850 840 03 01